... Pestré barvy, exotické ovoce a bílé pláže

Cuba libre

02.06.2017 | 

Po více než 50 letech v roce 2016 otevřela Kuba světu své dveře. Je to jedna z nejoblíbenějších destinací a ovlivňuje módu a design stejně silně, jako předtím. Tento rok si před nástupem léta zdobíme své terasy, balkony a zahrady do exotických barev a uvolněného životního stylu Kuby.

Někteří módní nadšenci si určitě vybaví loňskou módní přehlídku značky Chanel v ulicích Havany. Tato událost byla jedna z výchozích signálů pro znovuzrození Kubánského trendu. Když si totiž vyhledáte kdekoliv na internetových stránkách obrázky ke slově „Havana“ nebo „Kuba“, vidíte ty nejpestřejší zákoutí světa, vzácné exotické fotografie ostrovů, auto-veterány, barevné koloniální budovy, tyrkysové moře, … Člověku přijde, že se tam zastavil čas a přece je to místo módy a každý z nás by chtěl mít z něj doma alespoň kousek.

Dekoračné panely z dřevotřísky dostupné v prodejnách Möbelix

tropický ráj

Pestré barvy, exotické ovoce a bílé pláže – to jsou jen některé z atributů, které si spojujeme s Kubou a které použijeme jako vzorec pro náš osobní vnější exotický ráj. Barevná paleta pro Cuba libre se pohybuje od svěží limetkově-zelené, přes silnou benzíno-modrou, jemnou světle modrou až po vášnivou červenou a životaplné barvy oranžové a žluté. K tomu jako kontrast osvěžující kokosová bílá. Závěsná svítidla, proutěný nábytek a doplňky poskytují plážový efekt. S palmovými rostlinami, kaktusy a agáve dodáme našemu příbytku nebo venkovnímu koutku vzhled Kubánské zahrady. Čeká nás letní užívání jako v Karibiku! ?

horké rytmy

Bez hudby a tance by nebyla Kuba Kubou. Země mamba a salsy je plná chytlavých rytmů a vitality. Barevné lampy na terasách vytvoří tu správnou taneční atmosféru. Útulné houpací sítě a křesla v tropických barvách vás zvou k odpočinku po tanci. Už chybí jen exotické koktejly, čerstvé ovoce, seznam skladeb a nejlepší párty v létě může začít!

Vyzkoušejte to!

Mohlo by vás také zajímat