Romantické zrcadlo ke dni matek

Květinové zrcadlo s osvětlením DIY

03.05.2019 | 

Každý z nás si chce na Den matek uctít a poděkovat se své mamince. 💕 Kromě klasické snídaně s hezky prostřeným stolem nebo pozváním na oběd či večeři ji chceme i něčím malým obdarovat.

Květiny a pohádková světla jsou jistě dobrou volbou, spojením s pěkným zrcadlem si dnes vytvoříme stylové hollywoodské 🌟 zrcadlo, které bude ideálním dárkem pro tuto příležitost.

Co budeme potřebovat k výrobě květinového zrcadla s osvětlením:

  • zrcadlo s rámem (já použila rozměr 60 x80 cm)
  • umělé květiny
  • tavicí pistoli s horkým lepidlem
  • světelnou řetěz
  • nůžky a kleště
  • sešívačku nebo průhlednou lepicí pásku

Postup výroby:

V podstatě existuje několik variantů výroby květinových zrcadel s osvětlením, já zvolila velmi jednoduchou a rychlou verzi. 😉 Zpočátku jsem chtěla do rámu zrcadla vrtat otvory pro světla, nakonec jsem se rozhodla připevnit světelnou řetěz na rám pomocí tavné pistole a horkého lepidla.

Předtím, než začneme, je důležité vše dobře vyměřit. Pro mnou zvolené zrcadlo jsem potřebovala použít dva světelné řetězy Schnurli. Žárovky jsem rovnoměrně přilepila k rámu zrcadla (při této manipulaci nezapojujte do elektriky). Kabely mezi světly jsem připevnila k rámu sešívačkou, ale můžete použít i kousky lepicí pásky.

Pokud jsou světla dostatečně upevněny, přijde na řadu výzdoba z umělých 🌸 květin. se budete přiklánět k oblíbeným květinám nebo barvě vaší mámy nebo zvolíte květiny podle specifického barevného konceptu, to je na každém z vás.

Na závěr jsem se ujistila, zda někde pod květinami neprosvítá původní rám a zda vše dobře drží. Pak už jen čekat na Den matek!

No nebyl by to skvělý dárek pro každou mámu?

Vyzkoušejte to!

Mohlo by vás také zajímat