Mia představuje nejkrásnější doplňky pro domácí zvířata

Něco pro domácí mazlíčky

28.02.2018 | 

Pamatujete si ještě když jsem ve svých starších článcích psala, jak moc mám ráda zvířátka? Zvláště kočky a psy! 🐶🐱 Pokaždé, když je vidím, tak zapomínám, že jsem duchem a tak zapomínám i strašit. Musím se s nimi pořád hrát a honit. Není divu, že pro ně chceme jen to nejlepší! Kromě oblíbeného jídla, dlouhých procházek a rozmazlování si zaslouží být také doma v co největším pohodlí. S krásnými doplňky pro zvířata je to jednoduché!

Historie domácích mazlíčků

Než začnu, ráda bych napsala o tom, jak jsem se vydala po stopách prvních domácích zvířátek. Věděli jste, že byli lidskými společníky už před 100 000 lety? Předkové psa, neboli vlci provázely člověka přes Savanu již před 125 000 lety. Kočka je na rozdíl od toho úplný nováček, v našich domácnostech ji máme „jen“ asi 9000 let. Přesto se v České republice v domácnostech nachází v mnohem větším počtu než se nacházejí psi. Pes nebo kočka, život bez nich si neumíme už ani představit!


Příslušenství pro domácí zvířata: Polštáře, dózy apod.

Co potřebují psi a kočky k tomu, aby byli šťastní? Opravdu ne až tak mnoho, vaše láska k nim je na prvním místě, ale nějakými doplňky jim také můžete zpříjemnit život a zkrášlit jejich prostředí. Jako první určitě vzpomenu polštáře pro zvířata (někteří psi mají i pohovky), různé deky, misky a dózy na granule nebo příležitostné pamlsky. Nejen, že dobře uschovají tuto zvířecí potravu v suchu, ještě i pěkně vypadají. Nějaké inspirace naleznete také v Möbelix! ☺


A co máte doma za zvířátko vy?

vaše Mia

Mohlo by vás také zajímat