Jarní svěžest pro vaši domácnost!

Pastell Blossoms

12.02.2019 | 

Toužíte po změně v příbytku? Dejte svému domovu dokonalý svěží vzhled s rozkvetlými květinami! Vykouzlíte tak svěží a zároveň útulnou atmosféru nastávajících jarních dní. Pryč se šedými a tmavými barvami a vyzvedněte svůj interiér s veselými odstíny! Nejnovější trendy představují světle zelenou, růžovou (odstín rosa), broskvovou a uklidňující – nebeskou modrou.

Všude samé květiny

Ať už na tapetách nebo na polštářích, ubrusech a lampách. Hlavní tón nastavují kvetoucí rostliny různých druhů. Také volánky na textiliích a různé dekorativní předměty připomínají blížící se jarní probuzení, které nás dostane z hibernace. Dnes začínáme den v dobré náladě a přemýšlíme nad barevnými a voňavými květinovými loukami.

jednoduše útulné

Některé aspekty tohoto trendu jsou laděny do jemného vintage stylu. Elegantní a jednoduché, ale přesto příjemně domácké. Nesmí chybět ani doplněk, který zútulní chladnější a sychravejšie dny: řešením je toto několik malých kožušiniek v jemných barvách. Nesčetné dekorativní polštáře, jakož i tlustší a tenčí přikrývky poskytují ten správný pocit a efekt při útulných filmových večerech.

Co musíte mít

Absolutní trendy v oblasti vybavení jsou různé retro prvky v pastelových barvách. Závěsná svítidla různých velikostí a barev visacích ze stropu vytvářejí dokonalý „eyecatcher“. Celkově vytvoříte pestrou a svěží atmosféru, ve které se budete cítit jednoduše dobře.

Mohlo by vás také zajímat