... Romantické prostředí v bílé a růžové!

Pure romance

25.09.2017 | 

Podzim je za dveřmi a čím více se budou dny zkracovat, tím útulněji se doma chceme cítit. Romantický vzhled, který kombinuje přirozenost s jemnými barvami, vytváří obzvlášť pohodlnou, mazlivou a plyšovou atmosféru.

S nastávajícím podzimem strávíme víc času doma, v našich domech a bytech. Snižování venkovní teploty zvyšuje naši potřebu strávit dlouhé hodiny na měkké pohovce. Dokonalá atmosféra může být vytvořena jen s několika pohyby rukou. Styl Pure romance je vhodný pro každého, kdo má rád romantiku, a to bez jakéhokoliv zveličování.

Pro velké romantiky

Pure romance kombinuje přírodní prvky a materiály s nostalgickým vintage vzhledem. Základem jsou přírodní materiály béžové a hnědé barvy společně s bílou. K základu přidáme různé odstíny růžových doplňků a textilií a vznikne nám ušlechtilý a zároveň hravý ženský styl Pure romance.

Umírněný kýč

Pouze se správně vybranými detaily dostává tento romantický styl svou podobu. Když to nepřeženeme, tak se tento růžový trend pohybuje mezi klasickou nadčasovostí a kýčem. Aby nedošlo k překročení tohoto limitu, používají se ozdobné prvky s určitou přesností. Ty se často nacházejí pouze na malých plochách.

Rustikální bytové doplňky ze dřeva jako jsou ovocné mísy, rámečky a stojany na čajové svíčky dodávají do domácnosti kousek naturálního nádechu. Dalším důležitým prvkem je mírně opotřebovaný vintage nábytek s měkkým polstrováním a polštáři. Posledním dotekem romantiky jsou jemné umělé květiny.

Mohlo by vás také zajímat