... nechte se inspirovat!

Regály – přinesou pořádek do vašeho života

15.02.2018 | 

Stojací u zdi, zavěšený na stěně, nebo v otevřeném prostoru jako rozdělovač místností: v mém bytě najdete různé prostory pro police a regály.

Co je důležité: na vzhledu záleží. Nejen regály ale i jejich obsah musí působit atraktivně. Musíte být však opatrní, aby byly regály správně kombinované. Jeden vedle druhého dělají místnost příliš plnou. S nedostatečně rozdělenými úložnými prostory nám zase vzniká chaos. Vše musí být na svém místě!

dobře zavěšené

Nástěnné police mají tu výhodu, že jimi můžeme vyplnit a využít kterékoliv prázdné místo na stěně. Jsou obzvláště vhodné k umístění knih a osobních nebo dekoračních předmětů. Mimochodem, police nejsou ani náročné na údržbu, dají se snadno čistit navlhčeným hadříkem.


prakticky uložené

Co se týče šatny nebo předsíně, nejlépe vynikne kombinace otevřených a zavřených složek. Zavřeny police považuji za zvlášť praktické, protože na ně můžeme uložit věci, které nejsou nutně určeny pro oči návštěv. Navíc, police a regály působí vždy čistým dojmem, pokud jsou alespoň částečně zavřené. V obývacím pokoji, naopak více vyniknou otevřené složky, ale musíme je zaplnit prakticky ale i stylově 😉

šikovně rozděleny

Můj rozdělovač pokojů – jsem velmi hrdý na můj regál Aron, protože je skutečně všestranný. Mám v něm uloženou většinu mých knih. Ale i menší předměty na něm najdou své místo. Já jsem je uskladnil do krabic, přesněji do regálových košíků Bea a Anna. Oba poskytují regálu určitou strukturu a příjemný naturální vzhled. Regálovými koši můžeme regál vyplnit úplně, nebo necháme některé police volné, s dekoracemi, abychom zanechali otevřenost polic.

Mohlo by vás také zajímat