Vánoční trend v bílé a stříbrné barvě

Season of White

26.11.2018 | 

Studený vítr a dlouhé noci

Na stromech už zbyly jen poslední zbytky listů, dny jsou krátké a čas vánoční není tak daleko. Z truhlic a skříní vytáhneme teplé přikrývky a deky, ve vzduchu je přítomna vůně skořice, hřebíčku a kardamomu. Nastal čas proměnit svůj domov na příjemně teplou zimní jeskyni.

Rustikální styl se setkává s minimalismem

V této chladné sezoně váš příbytek připomíná zimní krajinu. Vše se zdá být měkoučké jako vata, a jakmile vyjdou první sluneční paprsky, vše svítí a prochází různými stínovými a světelnými variacemi. Interiér je sladěný převážně v barvách stříbra, bílé a šedé. Dovolených je několik akcentů z tmavého dřeva a zeleně, například větve jedle nebo borovice.

Plyšové zimní večery

Na vyvážení okouzlujícího a minimalistického stylu je potřeba místnost vybavit nadýchanými přikrývkami a polštáři ve všech možných tvarech a velikostech. Kamkoli se díváte, všude vás obklopují sametové a plyšové materiály, jakož i umělé kožešinky nebo pravé ovčí deky a kožešiny. Houpací židle nebo pohodlné čalouněné křeslo před krbem, několik luceren, a dokonalé vánoční prostředí je vytvořeno! Jediná věc, kterou nyní potřebujete je horký punč a oblíbené vánoční koláčky podávané na dekoračních talířích v tvarech hvězd.

Krásně prostřený stůl

Sváteční stůl je stylově zdobený stříbrnými svíčkami, decentními ozdobnými předměty, jako jsou různé dekorační hvězdičky nebo malé figurky jelenů. Nad stolem se vyjímá jedno nebo více závěsných pohádkových světel, pro navození atmosféry můžeme zapálit ještě další svíčky. Velký vánoční stromeček je zdoben nesčetnými zářivými vánočními koulemi a jinými ozdobami. Zahalen do jemných světýlek vytváří příjemnou atmosféru, která zajišťuje pohodu pro rodinu během celého vánočního období.

Mohlo by vás také zajímat