A teď něco pro dívky!

Shopping queen

01.02.2018 | 

Dámy milují nakupování, bezesporu. Ať už jde o oblečení, boty, šperky, různé malé dekorace, nebo cokoliv, co prostě padne do oka, všechno skončí v nákupní tašce. Ale jak tzv. nákupní královna bydlí?

Hravost a jas

Je to sice trochu klišé, ale růžová barva je prostě ženská záležitost, charakteristická pro princezny. Jemná růžová v kombinaci s bílou, šedou a světle modrou nebo tyrkysovou je ideálním spojením barev pro dívky. Pokud to však nechceme přehánět, nemůžeme tento styl příliš zatěžovat sytou barvou. Zařízení by mělo být udržovány spíše v moderním a jednoduchém stylu, aby byla zajištěna jasná linie, přehled a pořádek. Pro ty, kteří mají rádi hravost a zábavu si mohou dovolit extravagantnější kousky, jako např. povlečení s jednorožci nebo polštář ve tvaru koblihy.

Trochu extravagance také neuškodí, proto se k tomuto stylu hodí i pár třpytivých glittrových doplňků. Abyste udrželi nohy v teple a útulnosti, je potřeba jeden pár pantoflí. Ne ledajakých, ale veselých až šílených pantoflí s jednorožci!

stylovost

Královna nákupů kráčí vždy s novými trendy a proto při další cestě skrz obchody nesmí vynechat ležérní tašku. Jako skvělý poutač zapůsobí i jemný baldachýn nad postelí nebo odpočinkovým koutkem. Na odložení šperků a bižuterie je potřeba hezké filigránové šperkovnice nebo modernější stylové boxy pastelových barev nebo se vzory duhy a jednorožců. V příbytku musí být všechno krásné navzájem propojeno, proto nesmíme zapomenout na stylové záclony, ušlechtilé vázy a jakékoliv jiné vhodné ozdobné předměty. A na závěr zakončíme celkový dojem jednoduchými módními obrázky a kobercem s vysokými vlákny. Tak, jak se Vám líbí styl „Shopping Queen“?

Mohlo by vás také zajímat