Kvetoucí zázrak

Spring is in the air

12.03.2019 | 

Není to tak dávno, co napadl poslední sníh, ale nesčetné malé kytičky už bojují, aby se předvedly světu skrz studenou zimní přikrývku. Stěhovaví ptáci ukončují svou dovolenou na jihu a vracejí se v obrovských hejnech zpět do našich končin. Hibernace je na konci svého cyklu a stoupající teploty oznamují dlouho očekávané jaro. V dobré náladě začínáme novou sezonu s jarním úklidem a svěžím zařízením a dekoracemi.

Drobné pupeny na stromech a čerstvá tráva začínají růst a šířit svou zeleň po loukách a lesích. I my chceme, aby náš příbytek vypadal svěže, a proto si nejčerstvější jarní barvy přinášíme i mezi naše čtyři stěny. Nejvhodnější pro toto období jsou světle růžová, mátová zelená a bílá. S nimiž docílíte ten správný svěží efekt.

Velikonoce se blíží

Toto období již přináší mnohem více barevných tónů, pestrobarevné květinové louky jsou plné včel, motýlů a ptáčků. Také můžeme v polích zpozorovat malé králíčky – symbol velikonočních svátků. I náš příbytek je láskyplně zdobený nesčetnými dekoracemi, představujícími jaro a Velikonoce, jako jsou malá kuřátka, ovečky, motýli nebo vajíčka.

Stoleček prostři se!

Na sváteční hostinu by měl být velikonoční stůl přiměřeně zdobený. Kamkoli jen oko dohlédne, tam lze vidět nejrůznější rostliny a květiny, a to je ten nejlepší způsob jak se naladit do jarní nálady! Dominantou stolu jsou větvičky zdobené vajíčky v pastelových barvách. Pro zachování jasnosti a čistého vzhledu se doporučuje použití bílého jídelního servisu.

Mohlo by vás také zajímat