Nádech dovolené u vás doma!

Tropical Island

01.06.2018 | 

Relaxační ráj ve vlastním domě

Léto se blíží a už se nemůžeme dočkat, až se náš příbytek promění na pestrou letní oázu. Ve veselém barevném prostředí si vždy lépe vychutnáme odpočinek po náročném dni v práci nebo nezapomenutelné víkendové párty. S vhodným příslušenstvím lze vytvořit dokonalé prostředí, které nejlépe vystihuje letošní letní sezónu!

perfektní posezení

Nejdůležitějším prvkem v naší nové grill a chill zóně je útulná moderní zahradní sada! Aby sezení bylo opravdu pohodlné, vybavíte si ji několika měkkými sedacími polštáři v modrých tónech a několika barevnými dekoračními polštáři. Super trendovou a mladistvou atmosféru vytváří zahradní barový stůl s vysokými židlemi v ratanovém vzhledu, viz například barovou zahradní sadu Oslo. Teplé letní večery s přáteli a rodinou mohou být tak útulné! Pro všechny, kteří chtějí v zahradě vypnout a relaxovat, doporučujeme houpací síť v svěží letní barvách.

Odpočinek a pohoda s přáteli

Typické pro léto je i grilování, které se ale někdy může změnit na hektickou záležitost nebo dokonce nudu. Proto je potřeba zapojit i hosty. Jediné co potřebujete, je zdroj ohně, nějaké dřevo, dřevěné paličky a marshmallows na opekání. Lidé sedí v kruhu, oživí vzpomínky z dětství – takto strávený čas je dozaisté příjemnější. Hostitel, který se chce trochu předvést určitě upoutá stylovým a praktickým chladicím boxem na nápoje s vestavěným otvírákem na nápoje.


královské završení

K dotvoření celkového dojmu jsou vhodné dekorativní předměty, jakými jsou neobvyklé stolní lampy a lucerny v tvarech kaktusu nebo ananasu. Pestrobarevné poháry a talíře vnášejí ještě více veselé nálady, k tomu přidáme nějaké rostliny a dekorace. Nezbytnost této sezóny je praktický dávkovač na nápoje a barevná nafukovací matrace s motivy ovoce a zvířat k bazénu. A náš osobní tropický ráj je na světě!

Mohlo by vás také zajímat