... zelená, zelenější, nejzelenější

Tropická oáza – vítejte v džungli

25.07.2017 | 

Palmové listy, kaktusy, plameňáci, papoušci, ananas a jiné exotické prvky jsou nyní na každém rohu, takže nám nic nebrání si jimi vyzdobit náš domov. Oslavme léto!

Čím vyšší je nárůst teploty, tím více máme tropické cítění a chceme barvami vyzdobit jak sebe, tak i náš domov. Asi to není náhoda, že tropické ovoce září tolika barvami, které jsou tak velmi populární i v módě. Je nejvyšší čas si v následujícím měsíci sladit příbytek, zahradu nebo terasu právě v těchto barvách.

Nechte se inspirovat také tematem Cuba Libre 🙂

Ovoce

Nejen, že slouží jako šťavnaté a sladké občerstvení – ovoce nám může zdobit příbytky ať už jako potisk na textiliích nebo jako dekorativní poutač v podobě bytových doplňků. V tomto tématu nás provázejí také exotická zvířata jako papoušci a plameňáci.

Džunglová posedlost

Přirozeně, součástí, nebo přímo nutností pro toto téma jsou zelené rostliny a pestrobarevné exotické květiny. Palmové rostliny, banánovníky, ibišek a orchideje jsou stejně dobré v přírodní formě, také i jako potisk, vytvářejí nám velmi příjemné prostředí.

I pro nábytek se v tomto stylu najde místo. Moderní ratanové zařízení nebo šíleně barevné čalounění doplní celkový vzhled dokonale.


K jakému stylu bydlení se hodí

V malém množství tropický trend zapadá se svými zelenými rostlinami a barvami k skandinávskému stylu. Perfektně se hodí i k retro nebo bohémskému stylu.

Užijte si letní týdny a nechte se inspirovat 😉

Mohlo by vás také zajímat