O nás

Blog Möbelix slouží jako zdroj informací a inspirací ohledně trendů v oblasti bydlení. Představujeme zde možnosti moderního zařízení domova, tipy ohledně barev a barevných kombinací a nápady pro zkrášlení vašeho domova. Společně uvaříme chutná jídla podle zajímavých receptů a dáme vám několip tipů, triků a fíglů, jak si můžete vylepšit váš domov v několika snadných krocích.

Ne vždy děláme všechno tak, jak je běžné. Naše snaha je známé věci jednou udělat trochu jinak, zapojit fantazii a kreativitu. To otevírá nové možnosti a snad i mnoho inspirací pro vás.

Jdeme na to!

Naši bloggeři

dsc0025_ok_small-150x150_neu

Jirka, 33,
interiérový designer

Mít vždy otevřené oči pro nové trendy – je jedno jestli se jedná o bydlení, hudbu nebo módu. To je moje životní motto a tak jdu světem. Stále hledám věci nové, jiné, zajímavé!

Nechte se inspirovat!

Prohlédnout si Jirkovi posty

Ivona, 32,
správce obsahu

Ivona není jen zanícený kutil, ale navíc miluje, když může ze starého vytvořit něco nového. A k tomu ráda využije nejen svůj počítač, ale i šicí stroj, pájku nebo kuchyňský robot. Tipy a triky jsou její doménou.

Prohlédnout si Ivoniny posty

Mia, 224
ghost writer

Mia je už 224 let starý duch domova, který se zabydlel nejen v Möbelixu, ale také v domácnostech po celém světě. Baví se tím že dává lidem rady a inspirace ohledně bydlení. Má s čím srovnávat! Vždyť sama viděla staré trendy a může je tak porovnat s těmi současnými.

Prohlédnout si Miiny posty

Máte na nás otázky? Napište nám na:
shop@moebelix.cz

Těšíme se na vaše zprávy!