Zelená, zelenější, ...

Volání divočiny

04.08.2017 | 

Roaaaar! Bez ohledu na to, kde se právě pohybuji a kam létám, všude kolem vidím vliv džungle. Je to hit tohoto léta a mně se líbí, protože je divoký, pestrý a navíc, všude, kde je zelená, tam to ve mně evokuje život a naději. To, že nejsem mezi živými ještě neznamená, že nežiji! 🙂

Více inspirací na Facebooku


Urban jungle trend

Kdo chce mít domov jako z pohádky nebo přímo jako z knihy džunglí? „Urban jungle“ je trend, ve kterém převažuje energická zelená s osvěžujícími rostlinami, exotickými dekoracemi nebo malými zelenými akcenty. Džungle není jen trend města. Ať už v studentským bytu nebo domu, tento divoký trend je možné přenést všude!

Džunglový cítění v domácnosti

Od skutečné džungle až po minimalismus – v domácí džungli je vše povoleno. Pro ty, kteří to nechtějí přehánět, stačí pár rostlin exotického vzhledu. Kdo nemá rád živou zeleň, použije výtisky ve formě tapet, polštářů, povlečení a jiných doplňků, jakými jsou například naše kamenné kaktusy – návod od Ivony zde. Jednoduché na výrobu i údržbu. V kombinaci s dalšími přírodními materiály je to opravdu příjemné a mimochodem, zelená v nás vyvolává i pocity svěžího jara, a to nikdy není na škodu, že ano?

Vaše Mia

Mohlo by vás také zajímat